نتایج جستجو برای عبارت :

سخنان جذاب و تامل برانگیز

اندکی تامل به کجا چنین شتابان: 
 خیلی از مواقع در زندگی فقط دنبال سرعت گرفتن و سبقت از دیگرانیم بدون آنکه تفکر و تامل لازم را داشته باشیم.وقتی که در رانندگی صحنه تصادفی را ببینیم پا را از روی گاز برداشته به ترمز متمایل می شویم؛ اما در زندگی  بارها و بارها شاهد صحنه درگذشت یک انسان بوده ایم که بیشتر جا دارد پا را از روی گاز زندگی برداریم و به مرگ و قیامت و آخرت هم فکر کنیم که ما هم باید دیر یا زود برویم  . شیطان  و هوای نفس ما را غرق دنیا و غافل کر
تا آن‌جا که به یاد می‌آورم، نقش نویسنده را همواره و بیش از هر چیز در یادآوری دانسته‌ام، یعنی به فراموشی نسپردن، پاسداشت گذشته‌ها با واژگان، نوسازی یادبودها با کلام و توصیف مهرآمیز آن‌ها. گرچه بی‌شک در وجود من که نویسنده هستم، کمابیش چیزهایی از نقش آموزگار، پنددهنده و واعظ باقی مانده است که این خود از سنتی کهن و آرمان‌پرستانه سرچشمه می‌گیرد. اما من این امر را بیش‌تر به منزله‌ی پندی برای روح بخشیدن به زندگی و کم‌تر به مفهوم آموزش، مد ن
به نظرم درباره معنای یک سری از واژگان و آنچه که در جامعه پیاده می‌شود، باید تامل بیشتری بکنیم، مثلا زرنگی که فکر کنم همگی یک مورد برخورد داشتیم یا حاضرجوابی. زمانی که حاضرجوابی به عنوان یک ارزش در جامعه یا خانواده به کودک معرفی شود، فرصت تامل، اندیشه بیشتر و پاسخ مناسب بر اساس تعامل موثر با طرف مقابل از فرد گرفته می‌شود. این‌که در لحظه یک جواب دندان شکن آماده داشته‌باشیم، بدون اندیشه عمیق در آثار و عواقب آن، ارزش نیست...

بسمه تعالی
این روزها شاهدیم آقای روحانی و دوستانش در سخنان خود به مطرح کردن مسائل تاریخی و دینی مشغول شده اند و سعی دارند افکار عمومی و منتقدان خود را از توجه به مسائل اصلی کشور منحرف نمایند.
حال وظیفه نخبگان و مردم در خصوص این سخنان چیست؟؟
فقط و فقط باید از روحانی و حامیانش وعده های انتخاباتی و میزان تحقق وعده های انتخاباتی وی و حامیانش را مورد پرسش قرار داد.
با سلام حضور سروران و بزرگان بازدید کننده ی این رسانه , امیدوارم مطالب مندرج در وب سایت اسفاد وطنم  , مورد علاقه و پسند شما قرار گرفته باشد . هرچند که فعالیت در فضای مجازی و تهیه مطالب کاری سخت و وقت گیر می باشد امیدوارم بتوانم ادامه دهنده این راه باشم .
کلیه مطالب تهیه شده در وب سایت اسفاد وطنم مطالبی برگرفته از واقعیت و اتفاقاتی از  پیشینه حقیر و در  رخداد حال می باشد . و مطالبی از زبان حیوانات و گیاهان  وداستانهایی خیالی , اشعار و  مطالبی با
♦ دروغ از دیدگاه بهلول :
کسی که سخنانش نه راست است و نه دروغ ،*فیلسوف است*
کسی که راست و دروغ برای او یکی است، *چاپلوس است*
کسی که پول می گیرد تا دروغ بگوید، *دلال است*
کسی که دروغ می گوید تا پول بگیرد، *گدا است*
کسی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد، *قاضی است*
کسی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد، *وکیل است*
کسی که جز راست چیزی نمی گوید، *بچه است*
کسی که به خودش هم دروغ می گوید، *متکبر است*
کسی که دروغ خودش را باور می کند، *
در این تجمع یک روحانی به نمایندگی از شرکت کنندگان صحبت کرد و اظهارات ظریف و پاسخ ترامپ به وی را حقارت‌آمیز خواند و مدعی شد که این سخنان اقتدار کشور را زیر سوال برده است .
تعدادی از معترضان به سخنان اخیر وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با نشریه آلمانی اشپیگل با سردادن شعارهایی در مقابل وزارت خارجه تجمع کردند.
ادامه مطلب
سخنان تاثیر گذار بهنام:
یه جایی خونده بودم که In Young Age Try to Learn not to Earn، یعنی در سنین جوانی سعی کنید یاد بگیرید تا اینکه دنبال پول باشید. ولی اگر شخصی که این سخن رو گفته بود ایران زندگی میکرد، حرفش رو جور دیگه ای میگفت: In Young Age Learn How to Earn، یعنی در سنین جوانی یاد بگیرید چگونه پول دربیارید
 سخنان آموزنده رابین ویلیامز
رابین مک‌لورین ویلیامز زادهٔ ۲۱ ژوئیهٔ ۱۹۵۱ – درگذشتهٔ ۱۱ اوت ۲۰۱۴ هنرپیشه و کمدین آمریکایی بود. رابین ویلیامز در شیکاگو به دنیا آمد و در میشیگان بزرگ شد. رابین ویلیامز برنده جوایز اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی، جایزه ساترن نقش اول مرد و گرمی شده بود. وی در سن ۶۳ سالگی خودکشی کرد.. پدرش رابرت فیتزجرالد ویلیامز از نژاد انگلیسی و ولز و ایرلند بود.
ادامه مطلب
یک دقیقه تامل:بخاطر سالهاى که در این دیار نفس کشیدم وبارها بعد
از اون بخاطر سفر به این خطه از سرزمینم بر خلاف تمام مستند نگاران
ودوستان که فقر این منطقه رو به رخ کشیدن که منکرش نمیشم اما نجابت وهوش
واستعداد وامیدى که در لحظه لحظه زندگى مردم این منطقه وجود داره برام
همیشه پر رنگتر از فقرى هست که بواسطه عوامل داخلى ویک عده سوءاستفاده گر
براین منطقه سایه افکنده، از نظر من ایران با تنوع اقوامى که در اون زندگى
میکنن ایرانه وتک تک اقوام ایرانى
استاد ملکیان چند جلسه سخنرانی دارند با عنوان «زندگی فیلسوفانه». ایشان در جلسه سوم توضیح می دهند که یکی از باورهای فیلسوفانه این است که هر سخنی پیش فرضهایی دارد و سخن بدون پیش فرض وجود ندارد.

جالب است که ایشان در درس چهارم توضیح می دهند که زندگی فیلسوفانه با نوعی گشودگی همراه است و بنابراین فیلسوف گرفتار پیش فرض نیست.
این دو سخن با یکدیگر تناقض صریحی دارند. شک نداریم که  ایشان ذهنی دقیق و حافظه ای قوی دارند. اما در این هم شکی نیست که سخنان هر
امشب دو جمله‌ی قابل تامل و دلنشین شنیدم و خوندم.
اول:
« کار کردن عرضه می‌خواهد نه پول». این جمله را از کسی شنیدم که عملکردش گفتارش را تایید می کرد و حرفش را عملی کرده بود.
دوم:
« پدر و مادر حرفه‌ای بچه را با عرضه بار می‌اورند نه شاگرد اول ». این هم قابل تامل است و شاید ریشه‌ی حل بسیاری از مسائل و کلید خلق بسیاری از آرزوها و خواسته ها در همین ایجاد و پرورش عرضه باشد.
ب
13 دکوراسیون خانگی جذاب DIY با الهام از ویمبلدون0 نظر
 نگاهی به این پروژه های شگفت انگیز DIY با الهام از ویمبلدون بیندازید و از این موضوع الهام بگیرید تا چیزی خلاقانه در خانه خود داشته باشید.
1. با استفاده از توپ های تنیس صندلی شگفت انگیز ایجاد کنید.13 دکوراسیون خانگی جذاب DIY با الهام از ویمبلدونمنبع
2. برای سگ خود تختخوابی جالب تهیه کنید. 
13 دکوراسیون خانگی جذاب DIY با الهام از ویمبلدونمنبع
3. از توپ های تنیس نیز می توان دکوراسیون کامل درب را تهیه کر
به سفری بروید که غذای روح و نشاط بخش جانتان
باشد. مشهد یکی از مقصدهایی است که با اندکی تامل به آن خواهید رسید و درست هم
است؛ هم تفریحات خود را دارید و هم با کمی گردش در شهر حال و هوایتان عوض می شود
به علاوه این که مراکز خرید خوبی هم انتظارتان را می کشند. همه ی این ها جذاب تر
خواهند شد زمانی که بدانید هتل های مشهد اقامتی را برایتان تدارک دیده اند که حتی
از سطح توقتان بالاتر است و نمی گذارند حتی لحظه ای از حال خوش سفرتان کاسته شود.
برخی از نویسندگان ، کتابها را به سه نوع تقسیم کرده اند:
چشیدنی
بلعیدنی
هضم کردنی
کتابهای چشیدنی را باید نگاهی اجمالی و گذرا کرد و در همین حد فهمید که چیست و درباره چیست.
کتابهای بلعیدنی، نکات مفید دارد و باید خوانده شود. ولی چندان نیازی به تعقل و تامل ندارد و به صرف خواندن سریع هم مقصود حاصل میشود؛ مانند کتابهای تاریخی، قصه، رمان، فکاهیات، مجلات و روزنامه ها.
کتابهای هضم کردنی، نیاز به دقت و تامل دارد تا مطالبش فهمیده و به خاطر سپرده شود؛ مان
پسر جوانی مریض شد.
اشتهای او کور شد و از خوردن هر چیزی معده‌اش او را معذور داشت.

حکیم به او عسل تجویز کرد.

جوان می‌ترسید باز از خوردن عسل دچار دل‌پیچه شود لذا نمی‌خورد.
حکیم گفت: بخور و نترس که من کنار تو هستم.
جوان خورد و بدون هیچ دردی معده‌اش عسل را پذیرفت.
حکیم گفت: می‌دانی چرا عسل را  معده تو قبول کرد و پس نزد و زود هضم شد؟
جوان گفت: نمی‌دانم.

حکیم گفت: عسل تنها خوراکی در جهان طبیعت است که قبل از هضم کردن تو، یک‌بار در معده زنبور هضم شد
ارزش سخنان ابو حنیفه در کلام احمد بن حنبل
خطیب بغدادی از علمای بزرگ اهل سنت عمری نقل کرده است:
أَخْبَرَنِی ابن رزق، قَالَ: حَدَّثَنَا أَحْمَد بن سلمان الفقیه المعروف بالنجاد، قَالَ: حَدَّثَنَا عبد الله بن أَحْمَد بن حنبل، قَال: حَدَّثَنَا مهنى بن یحیى، قال: سمعت أَحْمَد بن حنبل، یقول: ما قول أبی حنیفة والبعر عندی إلا سواء .
مهنی بن یحیی گفت که از احمد بن حنبل شنیدم که می‌گفت: کلام ابو حنیفه و پشکل نزد من یکسان است!!!
بشار عواد معروف محقق کتاب
در ایام نوروز که صله رحم جلوه ی دیگری می یابد و کمی پررنگ تر می شود باید گفت که در این ایام سخنان بی اساس و شایعه رونقی بیش از پیش میابند.
قرآن کریم در مورد روش برخورد با شایعه ها به ویژه آن شایعاتی که شرف و آبروی مؤمنان را هدف قرار داده است، چنین می فرماید: 
ادامه مطلب
 اول همه ی کارهای در دست را تمام کن بعد به کار غیرسازمانی بپرداز.
ایمیل هر نیم ساعت باز و همانجا جواب داده شود.
فرم هایی که می خواهی طراحی کنی مثل فرم شناسنامه مدیریت عملکرد، از ساده ترین شکل یعنی در ورد شروع کن.
در پاسخ به درخواست مدیر تامل کن و بعد جواب بده.
درباه حسن آقا میری و اینکه چرا خلع لباس شده و چه می گوید و چرا می گوید و چطور به اینجا رسیده، حرف و سخن بسیار است و اتفاقا مقالات مفیدی هم در فضای مجازی در این رابطه وجود دارد...
من امروز جلسه پرسش و پاسخ ایشان را دیدم. (بهمن 98) البته پیشتر هم سخنان متعددی از ایشان را دیده ام. (از یوتوب) تنها نکته ای که به ذهنم می رسد این است که ایشان به نیت خدمت، و نیت جذب به اسلام و نیت ترسیم اسلام واقعی، به جای اسلام کاریکاتوریزه شده تلاش می کند.
بله؛ بسیاری از سخن
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ اول خسته کننده صحبت نکنیم!
چطور جذاب صحبت کنیم ؟ در مقاله پیشنین یعنی چرا خسته کننده صحبت می‌کنیم؟ به این موضوع پرداختیم که دلیل این موضوع چیست و البته ممکن است که خود ما نیز جزو این دسته از افراد باشیم که خسته کننده صحبت می‌کنیم و برای این که فن بیان خوبی داشته باشیم و جذاب  صحبت کنیم باید نکاتی را رعایت کنیم که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
امیر مؤمنان علی (ع) روزی با مردم سخن می‌ گفت و درباره‌ی رشد اخلاقی آنان صحبت می‌کرد، تا اینکه فرمود: «مراقب باشید آنچه را مردم پشت سر افراد می‌گویند، نپذیرید ( از شنیدن غیبت، برحذر باشید) سخنان باطل فراوان است؛ ولی سخنان باطل از بین رفتنی است و آنچه می‌ ماند کردار انسان است. چرا که خدا شنوا و شاهد است، بدانید که بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت، فاصله نیست. یکی از حاضران پرسید: چگونه بین حق و باطل، بیش از چهار انگشت فاصله نیست؟ امام علی (ع) انگ
یک زن جذاب با وجود جذابیت و ظاهری عالی⚠ اگر غرغرو باشد⚠ اگر عصبی باشد⚠ اگر بهانه گیر باشد⚠ اگر استرس داشته باشد⚠ اگر بی اعتماد به نفس باشد⚠ اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد،❎ ارزش های خود را نزد همسر به تدریج از دست خواهد دادزنان خوش بین جذابند؛ جذاب بودن مهمتر از زیبا بودنستزیبایی عادی می شود؛ اما جذابیت عادی نمی شودچرا که اولی در ظاهر و دومی در باطن است.@Hamsardary
در اینجا قصد داریم نحوه آرایش جذاب 2018 (مطابق با عکس بالا) را آموزش دهیم که در قسمت زیر مراحل انجام آرایش جذاب 2018 با جز‌ئیات آموزش داده شده است که در نهایت می توانید مدل میکاپ فوق را به راحتی انجام دهید.
برای مشاهده تصویری روی آرایش جذاب 2018 کلیک کنید
امام علی علیه السلام داناترین صحابی پیامبر صلی اله علیه وآله و در ورودی شهر علم پیامبر صلی الله علیه وآله است.
سخنان ایشان در کتب حدیث جمع آوری شده است. مشهورترین کتاب در این باره نهج البلاغه است.
سید مرتضی در این کتاب برخی از خطبه ها، نامه ها و سخنان کوتاه حضرت علی را گردآوری کرده است.
تعداد خطبه ها ۲۴۱ و نامه ها ۷۹ و کلمات قصار ۴۸۰ عدد است.
مهمترین خطبه ها شقشقیه، غرا، اشباح و خطبه متقین است.
 در خطبه ها خداشناسی، یاد پیامبر صلی اله علیه وآله
رهبر معظم انقلاب در مورد سخنان چندی پیش وزیر صنعت مبنی بر اینکه هر جا یک واحد صنعتی در آستانه تعطیلی قرار بگیرد، به کمک آن می رویم، گفتند: این سخنان، عالی و خرسند کننده است و حالا باید پای این قول بایستند و دیگر مسئولان نیز همین‌گونه عمل کنند.
رئیس قوه قضائیه : به وزیر پرتلاش صمت هم گفته ام، نظام تولید و توزیع خودرو در کشور نیاز به جراحی دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه جلسه بررسی وضعیت بازار اعلام کرد: به سازمان‌ حمایت، شورای رقابت و س
سخنان 

آیا می‌دانید که: آثار به جا مانده از امام مهدی (علیه السلام) عبارتند از: روایات و احتجاج ها (مربوط به ایام کودکی آن حضرت) دعاها، نمازها، زیارت نامه ها، توقیعات و بیانات ایشان (در دوران غیبت صغری و غیبت کبری)!
آیا می‌دانید که: حضرت مهدی (علیه السلام) می فرمایند: همانا بر احوال و اخبار شما آگاهیم و هیچ چیز از اوضاع شما بر ما پوشیده نیست! (بحارالانوارج53ص174)
آیا می‌دانید که: حضرت مهدی (علیه السلام) می فرمایند: ملعون است کسی که نماز صبحش را ب
نسخه ی جدید سری بازی های مردان جنگ که با نام Men of War Condemned Heroes
شناخته می شود فاقد داستان جذاب و لذت بخش است و بیشتر سعی کرده تا با یک
گیم پلی هیجان انگیز مخاطبان را به سمت خودش بکشاند، کاری که می توان گفت
در انجام آن موفق نیز عمل کرده است. پیش از شروع هر مرحله ی بازی Men of War Condemned Heroes
به سخنان فرمانده تان گوش فرا خواهید داد و پس از شنیدن دستورات بازی را
شروع خواهید کرد. متاسفانه عدم وجود خط داستانی جذاب ضربه ی جدی را به بازی
وارد کرده و باعث شده تا
سخنان رسول خدا صلی الله علیه و آله بر پیکر پاک حضرت ابو طالب علیه السلام
علامه مجلسی رضوان الله علیه می‌نویسد:
حضرت رسول صلی الله علیه و آله در جنازه‌ی او (جناب ابو طالب علیه السلام) حاضر شد و فرمود: صله‌ی رحم کردى، خدا تو را جزای خیر دهد، ای عم من! به درستی که مرا کفایت و تربیت نمودی در خردسالی و یاری و معاونت نمودی در بزرگی؛ پس رو به مردم گردانید و فرمود: براى عم خود شفاعتی بکنم كه جن و انس، از آن در تعجب مانند!  
حیاة القلوب، تالیف علامه مجلس
عکس پروفایل بدون متن باحال و جذاب و دراماتیک و عکس نوشته های جذاب و دراماتیک
دانلود باحال ترین و بهترین و زیبا ترین و جذاب ترین عکس پروفایل های خفن و پشم ریزون بدون متن با کیفیت خوب
دانلود زیبا ترین و قشنگ ترین و زیبا ترین و عاشقانه ترین عکس پروفایل های بدون متن جذاب
بهترین و جذاب ترین و میزان ترین عکس پروفایل های بدون متن دخترونه و پسرونه با کیفیت های عالی و خوب
دانلود جدید ترین و قشنگ ترین و جذاب ترین و باحال ترین عکس پروفایل های بدون متن دخ
سخنان رهبر انقلاب در مورد سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی:تدبیر و عمل دو ویژگی برجسته حاج قاسم سلیمانی بود ایشان هم تدبیر داشتند هم دل و جرأت عمل کردن را .این دو ویژگی با هم ارزشمند است گاهی افرادی در جامعه می بینیم که تدبیر دارند ولی به هنگام عمل ضعیف هستند و افرادی هم هستند که دل و جرأت عمل کردن را دارند ولی تدبیر ندارند و با شکست مواجه می شوند .
هفته نامه اجتماعی فرهنگی محور
امام علی علیه السلام داناترین صحابی پیامبر صلی اله علیه وآله و در ورودی شهر علم پیامبر صلی الله علیه وآله است.
سخنان ایشان در کتب حدیث جمع آوری شده است. مشهورترین کتاب در این باره نهج البلاغه است.
سید مرتضی در این کتاب برخی از خطبه ها، نامه ها و سخنان کوتاه حضرت علی را گردآوری کرده است.
کتاب جمله هایی که خدا دوست دارد: بیان رابطه ی بین ایمان به خدا و سخنان روزمره

کتاب جمله هایی که خدا دوست دارد : غلامرضا حیدری ابهری، نشر بوستان فدک
معرفی:
این کتاب نوشته حجه الاسلام حیدری ابهری است که در آموزش توحید به کودکان آثار متعددی دارد، که مورد استقبال کودکان و خانواده ها قرار گرفته است.این کتاب در ادامه همان آثار نوشته شده که البته رویکرد جدیدی در این زمینه دارد.پس از مطالعه ی این اثر، کودکان در می یابند که بین ایمان به خدا و سخنان رو
#فیلم سینمایی دیدنی و جذاب  "مایل 22" با کیفیت 1080p/BluRay در وب سایت بلکس آپ آماده دانلود است.
| #Mile_22 (2018)
ژانر: اکشن , ماجراجویی , جنایی  
خلاصه داستان:
یک مامور زبده CIA، به کمک سازمان فوق‌محرمانه، در صدد هستند تا افسر پلیس مرموزی که اطلاعات بسیار مهمی را به همراه خود دارد، به صورت مخفیانه از کشور خارج کنند...
⭐️IMDB : 6.1  از 10 با 21,722  رای
لینک دانلود رایگان:
✅ http://bit.ly/2DDuWlU
پوستر چیست؟
پوستر (Poster) یک واژه ی انگلیسی، به معنای آگهی دیواری یا اطلاعیه می باشد.
پوستر ها معمولا در ابعاد های بزرگ با محتوایی جذاب طراحی و چاپ می شوند.
استفاده از رنگ های شاد و زنده می تواند طرحی جذاب و تاثیر گذار بر روی مخاطب بگذارد.
برای اینکه شما یک طرح جذاب داشته باشید ابتدا باید به دو نکته مهم توجه کنید.
ادامه مطلب
خودکارِ نشون شده‌،نیست.
خودکار نشون شده،شانس من برای ادامه امتحانات و درس خواندن بود.شیشه عمر کهکشانی‌من بود.حالا که گم شده،حس می‌کنم عمر من هم به سر آمده.
مثل همه قصه ها-یا حتی خدا را چه دیدی؟مثل غصه‌ها-که به سر می‌آیند.مثل دنیا.مثل مرگ دنیایمان.آن هم درست وقتی زندگی اطراف،ادامه دارد.

*حالا پست قبل به حاشیه نره.بخونید که جالبه و قابل تامل.#فتأمل
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب { دو کیفیت 320 و 128 }
امشب ترانه میثم ابراهیمی بنام عشق جذاب را از جاز موزیک دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Meysam Ebrahimi | Eshgh Jazab With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب
کار و زندگی نمیذاره واسه آدم چشات نفسه که همینجوری میره براتیه شهرو دیوونه میکنی با اون عطر تنت میلرزه شهر موقع راه رفتنت راه رفتنتآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری بگم بهت که بشه حالیتوآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری ب
فیلم Pain and Glory - شاید یکی از فیلم های تقریباً خوب سالهای اخیر همین اثر باشد. آخرین فیلم پدرو آلمودوار واقعا صمیمی است. اثری که پیرامون پیر شدن، اعتیاد، افسردگی و هر آنچه در این مسیر پیش می آید حرف دارد. سبک فیلم حال و هوای بیوگرافی و شخصی دارد. من فیلم را خیلی وقت پیش دیدم، و از همان زمان به این فیلم و موضوعش بارها فکر کرده و اندیشیده ام، اما واقعاً سخنان زیادی برای توضیح زیبایی و طبیعت والایی که در این اثر ارائه شده است، ندارم. شاید فیلمساز با ای
الفاظ و سخنان

عبادت خداوند تابع قوانین خاصی است که لازم است از سوی کسانی که به عبادت می
پردازند رعایت شود ، و اصولاً یکی از خصوصیات هر عبادتی رعایت جزئیات و شرایط آن
می باشد و بدون رعایت آنها ،عبادت ، عبادت نخواهد بود
انسانیکه هنوز وارد نماز نشده ممکن است هر حرفی بزند وهر سخنی را به زبان جاری
کند ، امّا زمانیکه وارد نماز گردید ، مجاز نیست که هر چه بگوید و هر سخنی را به
زبان جاری نماید ، فضای عبادت اقتضاء می کند ، سخنان انسان هم مناسب همین فضا ب
ترسی در حدقه ی چشمان ما حلقه می زند که شب ها همچنین بختک همان بیم ها را می بینیم. کابوس ترس هایی که با دست وپازدن در بالا بیش شروع می شوند و با فروافتادن در دره ای عمیق به پایان می رسند. بختک هایی که هیچ وقت ائتلاف نمی افتند، اما ما همیشه از آن ها می ترسیم. ابد مانند کودکی که از سایه ها می ترسد از تنهاشدن وحشت می کنیم، اما هنوز آن قدرها هم با خودمان صادق نیستیم که بتوانیم کودکانه به کسی امان ببریم. ما با دنیایی از نخوت مبصر می شویم، اما انگار بزرگ
مقطعی بود کههم مطالعه زیادی داشتم
هم یادگیری پیوسته 
اما
احساس سنگینی می کردم
احساس بدی همراه من بود
بعد از مدتی تامل و تفکر متوجه شدم که
دلیل این حال بد با وجود مطالعه فراوان 
اینه که به معلومات خودم عمل نمی کنم
به نظرم می رسه 
بجای مطالعه زیاد، عمل اندک
باید رفت به سمت
مطالعه مناسب و کم، عمل زیاد و پیوسته
سخنان زینبی دختر سپهبد شهید قاسم سلیمانی 
دختر شهید سلیمانی خطاب به رهبر انقلاب: آقاجان نکند شهادت پدرم ناراحتی به چهره شما بیاورد.پدرم خواب راحت را از چشم تمام مستکبران و تکفیری‌ها ربودامروز جهانیان استقبال ایرانیان را از پیکر پدرم نظاره کردند و این استقبال امروز در تهران و فردا در کرمان ادامه‌دار خواهد بود.ترامپ! خیال نکن با شهادت پدرم همه چیز تمام شدعموی عزیزم سید حسن نصرالله پیام خودش را داد.پدرم یک همراه دیگر هم داشت که من دلم نمی‌آ
آسمان بارانی استاشک من هم جاری است
شاید این ابر که می نالد و می گرید از درد من است
آخری اخر ابر هم – از دلم با خبر است
شاید او می داند
که فرو خوردن اشک
قاتل جان من است
من به زیر باران از غم و درد خودم می نالم
اشک خود را که نگه می دارم با یه بغض کهنه
من رهایش کردم باز زیر باران
من به زیر باران اشکها می ریزم
همگان در گذرند
باز بی هیچ تامل در من
سر به سوی آسمان می سایم؛
من نمی دانم…
صورتم بارانی است یا آسمان بارانی است

چنان چه در اتاقی در بسته باشیم و بدانیم که قدرت بزرگی پشت در ایستاده و سخنان ما را، علیه یا له خود می شنود و ضبط می نماید و به موقع علیه ما به اجرا می گذارد، چقدر حال ما فرق می کند و مواظب سخنان خود می شویم؟ با این که آنها را نمی بینیم ، ولی علم داریم و می دانیم که پشت در هستند؛ پس چرا حال ما نسبت به امام زمان (عج) چنین نیست در انجام آنچه بر له یا علیه اوست؟ و با اهل سنت که چنین اعتقادی را ندارند، فرق نداریم؟!

امام زمان (عج) را ناظر اعمال خود بدانی
#فیلم سینمایی دیدنی و جذاب " آلفا " با کیفیت 1080p/WEB-DL در وب سایت بلکس آپ آماده دانلود است.
| #Alpha (2018)
لینک دانلود رایگان:
✅ http://bit.ly/2JiVwku
خلاصه داستان:
فیلمی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی آلبرت هیوز می‎باشد. این فیلم داستان تلاش برای بقای گروهی غارنشین را در بیست هزار سال پیش و در آخرین عصر یخبندان روایت می‌کند که در این بین ، جوان‌ترین غارنشین گروه طی اتفاقی دچار سانحه شده و از آنها جدا می‌شود و…
ژانر: ماجراجویی , درام , خانوادگی  
و درود خدا بر او فرمود:
خدایا به تو پناه می برم که ظاهر من در برابر دیده ها نیکو،
و درونم در آنچه که از تو پنهان می دارم، زشت باشد،
و بخواهم با اعمال و رفتاری که تو از آن آگاهی،
توجه مردم را به خود جلب نمایم،
و چهره ظاهرم را زیبا نشان داده با اعمال نادرستی که درونم را زشت کرده به سوی تو آیم،
تا به بندگانت نزدیک، و از خشنودی تو دور گردم.
برگی از نهج البلاغه  حکمت276
تفسیر و تامل با خودمون.... 
                           به گزارش کوچان نیوز :دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به برگزار نشدن نمازجمعه به دلیل ویروس کرونا ، پیام جمعه رشت با سخنان آیت الله فلاحتی جایگزین خطبه های عبادی سیاسی جمعه می شود.در این اطلاعیه آمده است : آیت الله فلاحتی در پیام جمعه رشت ، درباره مناسبت های تقویمی و رویدادهای هفته و مسائل سیاسی استان و جهان در هفته ای که گذشت با مردم صحبت می کند و در صفحه اینستاگرامی وی به نشانی rasoul_falahati@ ب
سخنان بغض آلود آقای دکتر جهانگیری در مراسم افتتاحیه مجمع جهانی سلامت آنجا که از عوارض شوم تحریمها بر سلامت مردم مظلوم ایران صحبت کرد شاید نکته‌ای بود که از دید هیچ یک از شرکت کنندگان در جلسه مخفی نماند. 
به خطر افتادن جان هموطنان و معلولیت و ناتوانی به علت تحریمها نکاتی بودند که سخنرانان بعدی افتتاحیه یعنی وزیر محترم بهداشت و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران که میزبانی جلسه را بر عهده داشت بدان اشاره کردند. 
سوالی که در اینجا مطرح است
وقتی که از درب اصلی مسجد جامع اصفهان وارد حیاط مسجد می شوید، منظورم درب سمت میدان امام علی(ع) است نه درب سمت مقبره علامه مجلسی، در دو طرف رواق سمت چپ که ورودی یک قسمت از آثار تاریخی است؛ دو جمله بر کاشی کاری ها نوشته شده است که خواندن آن انسان را به تامل فرو می برد.

(تصاویر از: مرتضی شایان)
به نظرم این جمله رو باید جدی گرفت. کویت: ایران و آمریکا در حال کاهش تنش هستند. کویت کشوریه که طعم و مزه جنگ رو خیلی خوب احساس کرده و بعد از حمله صدام، دیگه از صحنه سیاسی حذف شد و عملا همچنان در حال باج دادن به آمریکاست.
این حرف رو وقتی اونا میگن باید تامل کرد
حکومت ما کی سر عقل میاد؟
"سخنان پیامبر در ردیف قران است و هیچ فرقی نمی کند، اما اینکه چرا می گوئیم بعضی ها قران است و بعضی ها سخنان پیامبر دلیلش ان است که قران در احوال ویژه ای بر زبان پیامبر جاری شده است" و به تصریح ایشان بهترین تعبیردر مورد این احوال ویژه , خواب و رویاست.
آیا تئوری رویاهای رسولانه جناب دکتر سروش تعادل دو کفه ترازوی بین کتاب و سنت را به نفع اخباریون بر هم نمی زند ؟و به عبارت اخری آیا در فرض قبول این تئوری از سوی مومنان , در ترجیح کلام محمد در بیداری نسبت
سخنان بزرگان در مورد شکست در زندگی
به نظر می رسد که شکست برای عموم مهم تر از موفقیت است یا حداقل اینطور به نظر می رسد. وقتی که ما در مورد آن فکر می کنیم دلهره می گیریم ، سعی می کنیم از آن جلوگیری کنیم و هر وقت ایده های غیر متعارف داریم از خود سؤال می کنیم که ایا موفق خواهیم شد یا شکست خواهیم خورد. اما حقیقت ساده این است — هیچ موفقیت بزرگی هرگز بدون شکست حاصل نشده است.
ممکن است شکست شما یک شکست فاحش باشد. یا یک سری خراب کاری های کوچک درست مانند 10،
دانلود آهنگ جدید محمد مبارکی به نام عشق جذاب
متن آهنگ جدید عشق جذاب - محمد مبارکی
Скачать новую песнюMohammad Mobaraki eshgh jazab
Текст песни eshgh jazab Mohammad Mobaraki
میتونی بهت بگم من تو عجیب جذابیЯ могу сказать вам, что я странно привлекательна
تو دلیل بیداری علت بیخوابیТы просыпаешься из-за сна
میدونم تو هم مثل من دل توی دلت نیست

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید احمد سلو اخموی جذاب
Download New Music Ahmad Solo – Akhmoye Jazab

آهای اخموی جذاب سر عشق تو دعواست
تو این قلبی که درگیر شده با منطق و احساس
آهای عاشق لجباز یکم فکر منم باش♪
بیا که شاه تو میشم تو فقط تاج سرم باش
برم نازو اداتو بیا که دارم هواتو
کم کن عشوه هاتو که من مردم براتو
احمد سلو به نام اخموی جذاب با کیفیت 320
با کیفیت 320 و متن آهنگ

تقویم شیعه
شب عاشورا
۱- سخنان امام حسین علیه السلام با اهل بیت و اصحابش
در این شب امام حسین علیه السلام اصحاب و اهل بیت خود را جمع نمودند و کلماتی را به آنان فرمودند. خلاصه‌ی کلمات حضرت این بود که من بیعت خود را از شما برداشتم و شما را به اختیار خود گذاشتم تا به هر جا که می‌خواهید کوچ کنید. پس از فرمایشات حضرت، اهل بیت علیهم السلام و اصحاب کلماتی در وفاداری و جان نثاری خود نسبت به آن حضرت ابراز داشتند.
۲- سخنان زینب کبری علیها السلام با امام حسی

تهمت مثل زغال است اگر نسوزاند سیاه می کند .

.................................................................

ترجیح می دهم حقیقتی مرا آزار دهد، تا اینکه دروغی آرامم کند .

..................................................................

با کسی زندگی کن که مجبور نباشی
یه عمر برای راضی نگه داشتنش فیلم بازی کنی .

..................
شاید با مشاهده کردن صفحات اینستاگرامی افراد معروف سلبریتی با خودتان به این فکر بیوفتید که آنها چگونه بدین میزان جذاب هستند ؟! آیا رازی پشت این میزان جذابیت وجود دارد؟! اگر رازهایی در مورد افزایش جذابیت وجود دارند،آنها چه چیزی می توانند باشند ؟! اینها سوالاتی هستند که می توانند شما را درگیر خود کنند و شاید مدت ها به آن فکر کنید.
ادامه مطلب
از داستانایی که شخصیت اصلیشون خیلی تخس و تا حد زیادی انزوا طلبه و از اکثر ادما یه ایرادایی میگیره و بدش میاد شدیدا خوشم میاد :)
مردی به نام اوه ، ناطور دشت :)
هردوشون شخصیت اصلیشون دقیقا همینطوریه :))
جذاب جذاب جذاب :)
هرچند به نظرم وجود بعضی فصلاش بیخود بود :| یعنی کش داده بود خیلی الکی :|
بعد یهو رفت یک نیویورک تایمز شد :) نمیدونم :) کتابای جذاب تر از مردی به نام اوه هم خوندم ولی نمیشه بگم بد بود که :)
اوه بامزه بود :) یه پیرمرد تنهای منزوی متنفر و منتق
امروزه تولید محتوا جذاب از مهمترین دلایلی است که رتبه وب‌سایت های شخصی و کاری را بالا برده و باعث موفقیت آن‌ها شده است. در این مطلب با ما همراه باشید با 1۹ نکته ی حیاتی در تولید محتوای جذاب برای افزایش بازید سایت و مخاطبان شما.
تولید محتوای جذاب چیست؟
با گسترش هر چه بیشتر استفاده مردم از اینترنت، کسب و کارها ترجیح می‌دهند، محصولات خود را بر روی سایت‌های اینترنتی به نمایش بگذارند تا مشتریان بیشتری جذب نمایند.
تولید محتوای خوب و باکیفیت مو
بیشتر از بالا و پایین کردنِ کلماتی که میخوای بگی،
در مورد زمانِ گفتنش دقت و تامل کن!
گفتن نابه‌هنگام صحبت‌های دلنشین هم گاهی مخاطب رو منزجر میکنه،
و حتی گفتنِ نابه‌هنگام حرف حق، میتونه مخاطب رو به راه باطل سوق بده...

+به این مورد در رفتارهامون دقت کنیم. خیلی مهمه. بیان حرفها و ارائه واکنش‌ها به صورت ناگهانی و بدون موقعیت‌سنجی یکی از رایج‌ترین و مهمترین آسیب‌های ارتباطی در جامعه ماست..
هیکل جذاب مردانه از دید خانم ها می تواند بسیار متنوع و البته متفاوت باشد. هر شخصی یک نظر دارد اما یادتان باشد نقاط مشترکی هم بین این عقاید درباره هیکل مردانه زیبا وجود دارد. تاثیر هیکل در جذب دختر خانم ها در هر سنی اجتناب ناپذیر است پس از آن غافل نشوید. در ادامه به بررسی انواع هیکل خوب مردانه در سایت ویکی روان می پردازیم.
منبع مقاله : هیکل جذاب مردانه از دید خانم ها
ادامه مطلب
امروزه تولید محتوا جذاب از مهمترین دلایلی است که رتبه وب‌سایت های شخصی و کاری را بالا برده و باعث موفقیت آن‌ها شده است. در این مطلب با ما همراه باشید با 1۹ نکته ی حیاتی در تولید محتوای جذاب برای افزایش بازید سایت و مخاطبان شما.
تولید محتوای جذاب چیست؟
با گسترش هر چه بیشتر استفاده مردم از اینترنت، کسب و کارها ترجیح می‌دهند، محصولات خود را بر روی سایت‌های اینترنتی به نمایش بگذارند تا مشتریان بیشتری جذب نمایند.
تولید محتوای خوب و باکیفیت مو
خدا دوست ندارد انسان مغرور باشد و با تکبر روی زمین راه برود: وَلَا
تَمْشِ فِی الْأَرْضِ مَرَحًا. اسراء37
 اما از طرف دیگر دوست ندارد
انسان شخصیتی نامطلوب و سست داشته باشد. انسان مومن قدر حرمت خودش را می داند و از
آن صیانت می کند. از همین روست که خداوند انسان را از بیان سخنان لغو برحذر داشته
است: وَالَّذِینَ هُمْ عَنْ اللَّغْوِ مُعْرِضُونَ. المؤمنون3
مومن نه تنها سخن لغو بر زبان نمی آورد بلکه از شنیدن حرف های لغو نیز
اجتناب می ورزد: وَإِذَا سَمِ
خب دوستان عزیزم قراره تو این وبلاگ تجربه وبگردی هامو با شما به اشتراک بذارم...مطالب جذاب، مقالات جدید، تازه های علمی/فناوری و فیلم و سینما
قراره با هم سفری داشته باشیم به دنیای وب و در این مسیر همسفر هم باشیم از شما میخوام تا من رو در این مسیر همراهی کنین و از اونجایی که هر تجربه ای به همراهی هر دو طرف نیاز داره شما هم به نوبه خودتون لینک های جذاب رو برام ارسال کنین و همینطور نظرات و انتقادات و پیشنهاد های خودتون رو با من در میون بذارین

به ام
دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم این رمان جذاب میخوندم خیلی قشنگ بود سیر طبیعی زندگی با اتفاقات جذاب!قابل باور بود من که خیلی خوشم اومد تو کل رمان هی همش حواسم به "سهیل" داستان بود :)))  امروز از صبح تا الان دیگه تمومش کردم.زندگی معصومه و ارمیا هم جذابیت خودش داشت.
پیشنهاد میشه رمان مرد من نویسنده یگانه اولادی. حدودا ۷ فصل بود.
#عاشقانه #اجتماعی
دانلود بازی Men of War Condemned Heroes  نسخه دوبله فارسی

در انجام آن موفق نیز عمل کرده است. پیش از شروع هر مرحله ی بازی Men of War Condemned Heroes
شروع خواهید کرد. متاسفانه عدم وجود خط داستانی جذا
دانلود بازی Men of War Condemned Heroes  نسخه دوبله فارسی

شروع خواهید کرد. متاسفانه عدم وجود خط داستانی جذا
سید حسن آقامیری به دلیل توهین آشکار و تحریف قرآن، توسط دادگاه ویژه  بطور دائم خلع لباس شد. بخش های زیادی از سخنان آقامیری ضدیت آشکاری با نص صریح قرآن و روایات متقن اهل البیت دارد. 
 از آن جمله می‌توان به مورد زیر اشاره کرد:
او در یکی از سخنرانی های خود علنا عذاب الهی را چرندیات خطاب کرده و می‌گوید: «یه خدایی براتون درست کردند وایستاده آدما رو آویزون کنه بسوزونه آب جوش بهشون بده بخورن اینا چرندیاته بهتون میگند! یه مشت دری وریه بهتون میگند! » 
{منبرک و دلنوشته مهدوی - شماره 40}

امان از ما....

آیت الله بهجت میفرمود: اگر در اتاق در بسته ای باشیم و بدانیم قدرت بزرگی (مثل آمریکا) پشت در ایستاده و سخنان ما علیه خودش را میشنود و به موقع علیه ما به اجرا میگذارد، چقدر مواظب سخنان خود میشدیم؟ پس چرا حال ما نسبت به امام زمان چنین نیست؟
انگار چون میدانیم امام مهربانمان، در پی تلافی بی محبتی های ما بر نمی آیند، اینگونه غافلانه زندگی میکنیم. چقدر خود خواهیم ما! گیرم که رحمت بی منتهای حضرت مانع غض
به نام خدای شنهای  طبس

ضد انقلاب برای سر بعضی پاسدارها هزار تومان جایزه می گذاشت،خیلی که ارزش طرفشان بالا می رفت ،سرش را سه هزار تومان هم می خریدند!
محمود که آمد،به یکی ، دو هفته نکشید، رفت توی لیست سه هزار تومانی ها!!اعلامیه اش را خودش آورد برامان.می خواند و می خندید.
دو سه هفته بعد،پام گلوله خورد.می خواستند بفرستندم مشهد.محمود آمد دیدنم.وقت خداحافظی با خنده گفت:راستی خبر جدید رو شنیدی؟
گفتم چی؟
گفت:قیمت سرم زیاد شده!
گفتم چقدر؟
گفت:بیست هزا
در این تجمع یک روحانی به نمایندگی از شرکت کنندگان صحبت کرد و اظهارات ظریف و پاسخ ترامپ به وی را حقارت‌آمیز خواند و مدعی شد که این سخنان اقتدار کشور را زیر سوال برده است .
تعدادی از معترضان به سخنان اخیر وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با نشریه آلمانی اشپیگل با سردادن شعارهایی در مقابل وزارت خارجه تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، در این تجمع که در برابر ساختمان « نه شرقی نه غربی » وزارت امور خارجه بعد از ظهر امروز (دوشنبه) برگزار شد، شعارهایی علیه
بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین و قشنگ ترین و عکس های بدون متن پسرونه و دانلود عکس پروفایل بدون متن دخترونه
دانلود جدید ترین و عاشقانه ترین عکس های بدون متن زیبا و جذاب دخترانه و پسرانه و دانلود عکس پروفایل بدون متن دخترونه
عکس پروفایل های جذاب و قشنگ و خفن میزان و دانلود عکس های بدون متن دخترونه باکلاس
دانلود عکس نوشته های جذاب و خفن دخترونه و پسرونه و دانلود عکس پروفایل بدون متن دخترونه
دانلود جدید ترین و باحال ترین و زیبا ترین و خفن ترین عک
سلام 
وقتی انتقام سخت میگوییم.صرفا بخش نظامی نیست..
وقتی ترامپ از مراکز فرهنگی ما ترسیده..چرا تقویت شون نکنیم..خصوصا آمار دار 52 تا مرکز هست..یعنی خوب عمل کردند
این قابل تامل هست...
پس افراد در قسمت های فرهنگی ورود کردند ،وظیفه شون دو چندان شده..
و اینکه ماها از 19 دی ماه سال 56اونقدر اطلاعات ندارم،پس امکان داره..
ده سال دیگه نسل بگویید،خوب کی چی 13 دی ماه شهید سپهبد سردار سلیمانی شده..
کما الان در مورد شهدا دفاع مقدس گفته میشه...
رنگ های مات کمرنگ و نزدیک به هم مثل کرم، آجری برای سایه و رنگ های گوناگون نظیر سبز لجنی در کنار مشکی با هر رنگ چشمی برای زیرساخت، انتخاب مناسبی خواهد بود. به طور کلی رنگ های متضاد از هر گروهی می تواند با رنگ قهوه ای بسیار شیک جلوه کند، هماهنگی و تناسب و هم گروهی رنگها در برخی چهره ها نیز موجب جذاب تر شدن چهره ها می شود. سایه دودی چشمان فقط پشت پلک و مماس با آن و رژ کرم قهوه ای همرنگ پوست که با رگه های مسی و فندقی لا به لای موها شیک و جذاب به نظر می
شنبه هفته قبل یعنی یازده آبان آقای محمدحسن قدیری ابیانه به دانشگاهمون دعوت شده بودند. با یه سرچ تو اینترنت می تونین در موردشون اطلاعات بدست بیارید.
مراسم خوبی بود.در پایان مراسم در هنگام تقدیر از ایشون بهشون گفتند که در زمان انقلاب در تلویزیون ایتالیا یک جمله طلایی گفته اید و اون این بوده که: به نام خداوند قوی تر از ناوهای آمریکا.
ایشون بعد اندکی تامل با خنده گفتند:
البته الان باید بگوییم که به نام خداوند قوی تر از کدخدا!
در حقیقت خداوند از مومنان جان و مالشان را به بهای اینکه بهشت برای آنان باشد خریده است ؛ همان کسانی که در راه خدا می جنگند و کشته می شوند ؛
این بعنوان وعده حقی در تورات موسی(ع) وانجیل عیسی(ع) و قرآن محمد (ص) بر عهده اوست ؛
وچه کسی از خدا به پیمان خویش وفادارتر است ؛
ادامه مطلب
گویند قبل از انقلاب مردی در شهر خوی بود که به او تِرمان می‌گفتند .او  شیرین‌عقل بود و گاهی سخنان حکیمانه‌ی عجیبی می‌گفت .
روزی از او پرسیدند : « مصدق خوب است یا شاه ؟ بگو تا برای تو شامی بخریم . » ترمان گفت : 
« از دو تومنی که برای شام من خواهی داد ، دو ریال کنار بگذار و قفلی بخر بر لبت بزن تا سخن خطرناک نزنی !!! »

ادامه مطلب
محمد بن ربیع شایی گوید با مردی از ثنویه قایلین بدو خدا در اهواز مبا حثه کردم سپس به سامره رفتم و بعضی از سخنان او بدلم چسبیده بود روز بار عام خلیفه بود من احمد خضیب  نشسته بودم که حضرت ابو پمحمد ع از اتاق عمومی وارد شد بمن نگریست و با انگشت سبابه اش اشاره فرمود و یکتاست     یکتاست فرد است من بیهوش شدم افتادم 
ت 
مقوله زیبایی یک کدام از گرفتاری های اشخاص به خصوص خانم ها از روزگار های دور دست بوده و می‌باشد و برای دستیابی به زیبایی به ویژه درباره ی پوست و مو خویش از هیچ هزینه ای دریغ نمی‌کنند . ولی نکته حائض اهمیت و قابل تامل این است که زیبایی را به چه بها و بوسیله چه افرادی می بایست به دست آورد؟
ادامه مطلب
سلام
واقعیتش سوالی برام پیش اومده که پسر خوشگل از نظر دختر ها چیه؟، بعضی پسر ها که از نظر ما پسرها به اصطلاح بچه خوشگل هستن، وقتی نظر دخترها رو درباره شون میپرسیم میگن بابا این ها انگار دخترن و جذاب نیستن.
یا مثلا من یه دوست چشم آبی دارم عین هری پاتره!، به بعضی دخترها تو تلگرام نشونش میدم غرق میشن که چقد خوشگله و یه کم بزرگتر بشه چی میشه. بعضی ها هم میگن مرد باید جذاب باشه و این جذاب نیست. خب مگه خوشگلی همون جذابیت نیست؟، اگه خوشگله پس چرا جذاب
آقای عباسی در سخنرانی روز اول فروردین 1398 گفته است: «ما از حقّمان نخواهیم گذشت» و گفته است: «با زن و بچه‌ی یک کافر، ملحد، ضد انقلاب و یهودی اینگونه برخورد نمی‌کنند [گریه‌ی مریدان]» او در ادامه سخنانش، به تقبیح بازرسی از منزلش می‌پردازد. «گروهی نقاب‌زده و اسلحه به دست» تعبیری است که عباسی برای بازرسان دادسرای ویژه روحانیت قم به کار می‌برد. عباسی به «ضرورت عدم تفرقه میان جبهه انقلاب» اشاره می‌کند و از مریدانش می‌خواهد به دلیل حضور رهبری د
خانم‌هایی که در نبود همسرشان حتی یک بستنی هم نمی‌توانند برا خودشان بخرند کم کم از چشم همسر میفتند
یک خانم جذاب در عین طناز بودن و زن بودن، مستقل بودن را فراموش نمیکند. 
اگر برای کارهای خیلی کوچک هم به شوهرتان وابسته باشید ممکن است که فکر کند که خانمش بی‌عرضه است و هیچی بلد نیست.
البته حواستان باشد کارهای مردانه به خصوص در حضور همسر به هیچ وجه بر عهده شما نیست.
دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام اخموی جذاب
Download New Music From Ahmad Solo - Akhmoye Jazab

دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام اخموی جذاب
دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام اخموی جذاب با دو کیفیت 128 و 320
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
خیلی خوب بود! حقیقتا بدی اوت فیلم قبلی رو شست و برد... من پری‌ویو و اینای فیلم رو نخونده بودم و ایده ای نداشتم درموردش و ب عنوان ی فیلم واقعی طور بهشنگاه میکردم و اون موقعی ک فهمیدم یکمی هم فانتزی داره حقیقتا پشمانم ریخت!
فیلم فرانسویه و ۲ساعت و ربعه... اما بجز چند دقیقه ک ی خانومه داره اهنگ میخونه، باقی فیلم اینقدر جذاب هست ک فادم چهارچشمی نگاه کنه!
شدیدن جذاب بود و حقیقتا توصیه میکنم ببینین!
بخشی از احساسات و صحبت های ما ناشی از شنیدن خبرهای ناقص و خبر های دروغین و برداشت های اشتباه از سخنان دیگران است .
.
.
و متاسفانه با همین رویه درباره مسائل و رویدادها، حرفهای غلط میزنیم .
.
باید دسته جمعی تلاش کنیم تا این رویه از #سبک_زندگی ما حذف شود
.
#بی_بی_سی #منوتو #صداوسیما #رسانه_ملی #روزنامه #سواد_رسانه #سواد_رسانه_ای
دلم برای نوشتن تنگ میشه! بیشتر از نوشتن برای لحظه های مکث زندگی دلتنگم
دوست دارم بازم یه دفتری داشته باشم که خیلی بهم حس نوشتن بده و از دیدنش خوشحال بشم! راستی چه قدر شهر بدون اتوبوس ها دلگیر شده! البته شهر رو هم فقط توی فاصله ای که توی اسنپ نشستم می بینم! هیچ کجا مثل صندلی های اتوبوس برای تماشای یه شهر خوب نیست ...

آدم تا وقتی تنهاست لحظه ها انگار با تامل و زور می گذرن ، اما وقتی تنها نیستی انگار سوار هواپیما شده باشی! همه چیز تند می گذره! 
کیش یکی از مقاصد جذاب گردشگری است که بخاطر امکانات و جاذبه ها و تفریحاتی که دارد همواره به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند.کیش دارای رستوران های زیادی است؛ رستوران هایی که به اندازه کافی لوکس و مدرن و جذاب هستند. این رستوران ها همانطور که لوکس و مدرن هستند برای صرف وعده ی غذایی در این رستوران ها باید هزینه ی زیادی پرداخت کنید.
ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح یکشنبه (۱۳۹۷/۱۲/۵) در ابتدای جلسه‌ی درس خارج فقه، به شرح حدیثی از حضرت امام صادق علیه‌السلام درباره‌ی «عاقبت‌اندیشی در امور و لزوم نشاط در کارها» پرداختند. ایشان در جریان سخنان‌شان با استناد به این روایت به مسئولان توصیه کردند «بی‌حوصلگی» و «ناامیدی» را از خود دور کنند و بدانند انقلاب اسلامی به‌پیش خواهد رفت.
«باید گفت علی به نوعی با این سخنان خود دست رهبران سیاسی، بخصوص رهبران کشورهای عرب و مسلمان را رو کرده است. چون اولین چیزی که با مطالعه ی این سخنان به ذهن انسان می رسد، مقایسه ی علی با مدعیان مسلمانی است که خود را پیروی علی می دانند.»
«با شناختی که من از رهبران کشورهای اسلامی دارم، فاصله ی آنها را تا علی فراوان و تا معاویه کم می بینم. اغلب آنها با داشتن نعمتی چون نفت، می توانستند با پیروی از روش حکومت داری علی، سرآمد بسیاری از کشورهای پیشرفته ی
امام صادق (ع) نقل کرده اند:در یکى از روزها، شخصى از مسلمان ها به محضر مبارک
امام سجّاد، حضرت زین العابدین علیه السّلام وارد شد و پس از عرض سلام ، به حضرت
عرضه داشت :اى پسر رسول خدا! در فلان مجلس با جمعى از دوستان نشسته بودیم ، که
شنیدیم شخصى نسبت به شما ناسزا مى گفت و توهین مى کرد و در بین صحبت هاى ناپسندش
گفت : علىّ بن الحسین علیهماالسّلام گمراه و بدعت گذار است .امام زین العابدین
سلام اللّه علیه ، پس از شنیدن سخنان آن شخص ، فرمود: تو حقّ مجلس و
اینم بد دردیه که آدم دیگه هیچ جا دست و دلش به نوشتن نره ...اینکه کلمات رو دریغ کنی ... دیگه دلت نخواد احساس واقعیت رو هیشکی بدونه ... مخفی کنی درون خودت ... گاهی باید مچاله شد یه گوشه ... کتاب خوند ... یا فیلم دید ... یا ساعتها خوابید ... یا سرگرم کار شد ... آنقدر که یادت بره که می تونی چیزی بنویسی یا حرفی بزنی ...
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است ...
هوگویک علاوه بر اینکه یه رفیق جذاب و دوست داشتنی یه هم صحبت عالی یه سنگ صبور فوق العاده است یکی از بهترین و جذاب‌ترین معلم‌ها هم هست این فقط نظر من نیست که بگید خب تو دوستش داری که چنین نظری داری.
دانش آموزانش هم عاشقش هستن و سرش دعواست! جدی جدی سرش دعواست‌هااا...
خیلی دوست داشتم روز معلم میتونستم حسابی غافلگیر و خوشحالت کنم آقا معلم مهربون و جذاب ولی خب خودت دوست نداری من چیکاره بیدم؟
روز معلم رو به اساتید و معلم‌های فعلی و استاد و معلم بعد
۱- با اطرافیان خود سفر کنیداگر می خواهید از شهر بیرون بروید، چند نفر از دوستانتان را هم با خود همسفر کنید. براساس مطالعه ای در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو، افراد در عکس های گروهی نسبت به عکس های تکی بهتر و جذاب تر به نظر می رسند زیرا چهره ها به حالت متوسط نزدیک تر می شود و حتی به افرادی که جذابیت ندارند، کمک می کند.
۲- با بچه ها دوستانه رفتار کنیدبر اساس تحقیقاتی در فرانسه، مردانی که به خوبی با نوزادان بازی می کردند، در جذب زن زندگی شان سه براب
من یه کشف جدید کردم ... بیشتر کسایی که از وب من بازدید میکنن فن بی تی اسن :/
البته خودمم آرمی ام :)
توصیه میکنم به همه ی کسایی که ازینجا دیدن میکنن که حتما انیمه جذاب استاد تعالیم شیطانی رو ببینن یعنی داستان جذاب تر از اون پیدا نمیکنید ....
و حتما هم سریالش رو هم ببینید با نام the untamed...
تازه رمانش هم چاپ شده کلی هم فن داره ...
همه هم بازیگرای اصلی این سریال رو که عکسشون رو می بینید شیپ میکنن...
چون رمانش در مورد عشق بین همین دو تا گوگولیه ...عشق لان ژان و وی
عروسی در باغ  تالار خیلی زیباتر و جذاب تر از تالار عروسی است چرا که ممکن است بسیاری از مردم به این فکر کنند که یک عروسی خوب در محیطی زیبا و محوطه باز میتواند بسیار خاطره انگیز تر و جذاب تر از برگزاری مراسم عروسی در یک تالار باشد از این جهت تحمل سختی و دوری مسافت را نموده و به اطراف تهران مراجعه می نمایند تا بتوانند مراسم عروسی خود را در باغ برگزار نمایند.
ادامه مطلب
بسمه تعالی
آیا با کتار هم قرار دادن پازل های مختلف زیر نمی توان به عمدی بودن  اعمال و سخنان خباثت آمیز ظریف در حمایت از دشمنان انقلاب اسلامی پی برد؟
1-سخنان ایشان در جمع دانشجویان در بحبوحه ی مذاکرات برجامی در خصوص قدرت آمریکا و تحقیر قدرت نظامی ایران.
2-اعمال خلاف عرف دیپلماتیک در طول مذاکرات خفت بار برجام.
3-فشار به مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس شورای اسلامی در خصوص تصویب لوایح استعماری FATF.
4-استعفای ایشان در هنگام سفر آقای بشار اسد رئیس جمهور

باتوجه به آمارهای منتشر شده از تعداد کاربران شبکه‌های اجتماعی، بیش از 3 میلیارد نفر در ماه از پلتفرم‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. بی شک این عدد قابل توجه برای هر بیزینسی می‌تواند سود آور باشد. اما به شرطی که محتواهای تولید شده برای هرکدام از آن‌ها متناسب با پلتفرم مورد نظر و سازگار با سلایق کاربران آن شبکه اجتماعی باشد. به عنوان مثال کاربران توییتر بیشتر به دنبال متن‌ها و اخبار جذاب و داغ روز هستند، کاربران اینستاگرام
قایق راندن به اقیانوس: روایتی خواندنی از سفررهبرمان به یزد
قایق راندن به اقیانوس: نویسنده مظفرسالاری
خلاصه:
مظفر سالاری نویسنده­ ی رویای نیمه شب در حالی که خودش یزدی است و در سفر سال هشتاد و شش همراه خبرنگاران و عکاسان دعوت می­شود تا کتابی از سفر به استان یزد بنویسد. بسیار جامع نوشته. هم با زندگی خود نویسنده کمی آشنا می­شویم و هم در غالب خاطرات بسیار شنیدنی جذاب و خنده ­دار با یزد و علمای آن و زندگی طلاب و جاهای دیدنی یزد آشنا می­شویم. از طرف
بسم الله

در ابتدای ظهورت، سخن چه فرمایی؟
فدای آن لب شیرین دٌر فشانت من
بیانات حضرت بقیةالله ارواحنا له الفداء در روزهای اول ظهور
اوّلین خطبه و اعلامیّه حضرت بقیةالله روحی له الفداءقال الامام الباقر علیه السلام و القائم یومئذ بمکة قد اسند ظهره الی البیت الحرام مستجیراً به فینادی ایها الناس انا نستنفرالله، فمن اجابنا من الناس فانا اهل بیت نبیکم محمد و نحن اولی الناس بالله و بمحمد، صلی الله علیه و آله و سلم، فمن حاجنی فی آدم فانا اولی النا
 قوه قضائیه گفته مردمی که پس از گرانی بنزین تجمع و اعتراض کردن، با اینکه اقدامشون قانونی نیست، ولی اراذل و اوباش نیستن.
نه تو رو خدا ملت همه اراذل و اوباشن... خوشحال باشیم دیگه دست و جیغ و هورا
از این به بعد هم بچه های خوبی باشید؛ قبل از اعتراض برید مجوز بگیرید!
+ وقتی هندزفری و صدای بلند آهنگ هم از نشنیدن اخبار جلوگیری نمی کند و بالاخره در حین مکث ها چیزی به گوش می رسد!
باسلام
برخلاف سخنان ناراستی که خوندید یا شنیدید مردمان دشتی فی الحال تاجیک(فارس) اند و چون خودشون از این لفظ استفاده می کنند منم همین و اینجا درج کردم.(ناگفته نماند خودم دشتیاتی ام.)
البته درباره گذشته های دور سخن هاست که ما فعلا با اون کاری نداریم.
در آخر قول از خواجه راز:
ای بسته کمر ز دور و نزدیک
بر قتل تمام ترک و تاجیک
ممنون از اینکه خوندید.
بدون هیچ شکی سریال «lost» یکی از جذاب ترین سریال های 20 سال اخر بود. سریالی که چیز های جالب و عجیب کم نداشت مثل خرس قطبی در جزیره استوایی!یا پروژه ابتکار دارما .سریالی که به حالت معماگونه و اسرار امیزی بسیار عالی بود از « others» در یکی دو فصل اول گرفته تا سفر در زمان تو دو سه فصل اخر. شاید فصل هایه اخر به مذاق خیلی ها خوش نیامد اما حتی اگر از این حالت اسرار امیز سریال کسانی متنفر باشند نمی توانند انکار کنند که این سریال دارایه شخصیت هایی بسیار عمیق پی
دانلود زیبا ترین و قشنگ ترین و جذاب ترین و زیبا ترین و باحال ترین عکس نوشته های تبریک روز دختر
عکس نوشته تبریک روز دختر با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های روز دختر با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و جذاب ترین عکس نوشته های تبریک روز دختر با لینک مستقیم
بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین و قشنگ ترین عکس نوشته های تبریک روز دختر باکیفیت عالی و خوب
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین و دانلود ب
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سخنان آیت الله بهجت درباره امام زمان عجل الله فرجه الشریف ...
آدینه ای دیگر و تو همچنان از نظر ها غایبی ‌...
شهید راه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران کوارتز - شیشه کوارتز